Forum Silent Hill Page

Silent Hill 4: The Room - odgłosy karabinu maszynowego, rozwalony sklep zoologiczny

Sullivan - 2009-08-06, 00:44
Temat postu: odgłosy karabinu maszynowego, rozwalony sklep zoologiczny
Ostatnio grałem poraz któryś w Sh4, i nagle zauważyłem coś dziwnego. otóż gdy jesteśmy poraz drugi w lokacji Building world a dokładniej w sklepie zoologicznym gdy wychodzimy z nieho drzwiami za którymi są później schody które prowadzą nas do pokoju ,,do góry nogami". Zaraz za tymi drzwiami z sklepu zoologicznego jest gazeta którą można przeczytać. Pisze coś tam o niejakim Steve Garland że strzelał do czegoś z karabinu, nie wiem dokładnie, po przeczytaniu gazety słychać mnóstwo krzyków i odgłosy karabinu po czym jak wrócimy do sklepu zoologicznego to wszytko jest rozwalone, ściany we krwii mnóstwo dziur po kulach. o co w tym chodzi? i czy ten Steve nie jest krewnym od Lisy z Sh1?
Alex - 2009-08-06, 01:01

A to ciekawostka, mógłbyś screeny zapodać albo frapsem nagrać?
Nazar - 2009-08-06, 03:12

Google odpowiedzią na Twoje pytanie:
http://silenthill.wikia.com/wiki/Steve_Garland

Czemu wszyscy są tacy leniwi?

Devinitum - 2009-08-06, 12:00

Nawet nie trzeba w google wpisywać. Wszystko jest na naszej stronie i to po polsku. ;)

Silent Hill 4 - Ofiary

W ogóle niezłe odkrycie. Jakoś wcześniej nie zwróciłem uwagi na to wcześniej, chociaż gazetę na schodach pamiętam. Denerwuje mnie tylko, że przedwczoraj usunąłem save'a z Building World 2nd Time zostawiając tylko ten z rankingiem. Uznałem, że ten pierwszy jest mi zbędny, a teraz nie mam jak sprawdzić tego zjawiska. Stupid me! :wht:

Mi - 2009-08-06, 14:20

No proszę, a ja myślałam do tej pory, że wszyscy o tym wiedzą xD.
Anyways, fajny smaczek z tymi odgłosami karabinu, kiedy usłyszałam to je raz pierwszy, napędziły mi niezłego stracha, bo wydawało mi się, że zaraz ktoś wybiegnie zza drzwi i zacznie do mnie strzelać ._. .

Uoo - 2009-08-12, 10:47

Oo o tym nie wiedziałem, może dlatego że tylko 2 razy w to grałem :razz:
AlaV - 2009-12-10, 19:46

Ja na to dość szybko zwróciłam uwagę. Fajny smaczek, zważywszy, że jest to ilustracja wydarzeń z przeszłości. A swoją drogą, ciekawe, czy jak w trakcie odgłosów submachine guna i zabijanych zwierząt wróci się do sklepu, to się spotka Waltera, albo czy będą jakiekolwiek zmiany. Próbował ktoś?
AlaV - 2010-06-12, 13:31

Sama sobie odpowiedziałam na to pytanie: jeśli się wejdzie w trakcie trwania odgłosów karabinu, to nie ma żadnego Game Over :lol: , tylko się znajdzie po prostu rozwalony już sklep.

Jakby ktoś był ciekawy, jak to wygląda, zamieszczam linka:
Rozwalanie sklepu zoologicznego

StuntmanMikeL - 2010-07-21, 21:54

Zaraz, Steve Garland? Nie pamiętam tego. Jakiś związek z Lisą Garland z jedynki?
Mi - 2010-07-21, 22:09




Tak jest, Garland. Zbieżność nazwisk to trivia, nigdzie nie zostało oficjalnie potwierdzone, że właściciel sklepu zoologicznego był spokrewniony z Lisą.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group