Forum Silent Hill Page

Silent Hill 4: The Room - Spolszczenie Silent Hill 4: The Room

sullivan_1989 - 2010-08-06, 11:44

Moge zrobić spolszczenie do SH4, jesli tylko ktoś mi powie jakie pliki trzeba edytować :razz: xD
doki10 - 2010-11-23, 14:23

I jak wygląda sprawa z tym spolszczeniem? Naprawdę jest takie tragiczne? Przeglądałem pliki tekstowe i według mnie tłumaczenie jest bardzo dobre (pomijając kilka błędów, ale występują one w ilościach śladowych). A może patch przeszedł solidną korektę? Proszę, niech ktoś powie, jak to wygląda na dzień dzisiejszy.
Żelazko - 2010-11-23, 14:51

Z tego co się orientuję to mowa o nowy spolszczeniu do The Room, pamiętam, że gdzieś czytałem post Deviego o wydaniu nowego spolszczenia. Te zaprezentowanie spolszczenia na pierwszej stronie tematu (stare pierwsze spolszczenie) to tragedia :D .
Karanthir - 2010-11-24, 09:57

Zwłaszcza w wersji 1.5. Po przeczytaniu readme, odechciało mi się tego spolszczenia.
doki10 - 2010-11-26, 21:09

Cytat:
Zwłaszcza w wersji 1.5.


Przed chwilą sprawdzałem tę wersję (tzn. tylko pliki tekstowe), więc nie mogę się zgodzić - wszystko zostało poprawione i spolszczenie jest świetne. Musiało ci się pomylić z jakąś inną łatką. Oczywiście nie oceniam stabilności spolszczenia (z wymienionego wcześniej powodu), tylko jego poziom językowy.

Alex - 2010-11-26, 21:42

Przeszedłem SH4 jakiś czas temu właśnie ze spolszczeniem 1.5, i zdecydowanie jest to spolszczenie bardzo dobre, które pozwala mniej więcej zrozumieć grę tym, którzy nie znają angielskiego. Bez kwiatków typu "Moja głowa boli", czy Eileen będącej płci męskiej. Wszak to nie do końca ideał (parę drobnych baboli się znalazło), ale mimo to wygląda i prezentuje się świetnie.

I tak, po zainstalowaniu spolszczenia miałem ten kłopot z niewidzialnym menu. I to chyba jedyny problem, na jaki się natknąłem z tym spolszczeniem. :)

Karanthir - 2010-12-03, 14:03

No właśnie chodzi mi o tę stabilność. Takie lawirowanie pomiędzy językami odechciewa grania.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group