Forum Silent Hill Page

Hilltop Center - Problemy, zmiany, porządki

Devinitum - 2011-05-12, 02:23

Zmieniłem kilka rzeczy, mianowicie:

-nowy shoutbox, który nie odświeża się w całości, tylko "dokleja" nowe wpisy, co jest bardziej praktyczne i ekonomiczne ;)
-kolor tła i czcionki podczas pisania wiadomości w polach - było białe tło i czarny tekst, a teraz jest czarne tło i biały tekst, co nie męczy aż tak wzroku
-dodałem tag "spoiler" (w miejsce starego tagu "fade")
-wygląd tabeli "Kto jest na forum" uległ poprawie

Jeśli coś nie działa tak jak powinno, to należy wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki. Jeśli mimo wszystko coś nie działa, to proszę o zgłoszenia w tym temacie.

Anonymous - 2011-05-12, 19:47

A czemu zniknął link do stronki będący u góry? Będzie jakiś inny odnośnik do www na forum?
Devinitum - 2011-05-16, 10:12

Będzie ten sam, tylko muszę napisać QDCowi, żeby przekierował ten alias na espritdesign.pl, bo wciąż jest na opalnet.pl.

EDIT:

Poszerzyłem styl o 200px, na razie powinno wystarczyć. :)

kraken11 - 2012-04-22, 09:24

Nie mogę wejść w "Scenopis PL" w Silent Hill 2. Strona się otwiera, po czym absolutnie nic nie działa. Wszystko jest zablokowane. Ponawiałem próbę kilkanaście razy i nic. Nie można powórócić do poprzedniej strony, trzeba zmknąć całkowicie kartę.
ultraviolence - 2012-09-23, 16:11

Witajcie, mam taki nietypowy problem ^_^ Chciałabym wydrukować na własny użytek poradnik z Waszej strony, odnośnie przejścia SH4 i SH5. Niestety, po zaznaczeniu tekstu nie da się go skopiować do Worda, ponieważ nie działa prawy przycisk myszy. Czy byłaby możliwość udostępnienia ich w formie dokumentu? Czy mam po prostu zacząć szukać gdzie indziej? :D

EDIT: Ok, problem rozwiązany. W końcu od czego mamy klawiaturę... Przepraszam za zamieszanie :roll:

Żelazko - 2013-03-17, 05:20

Włączyłem opcję podglądania tematów w panelu administratora. Tak dla picu :P . Teraz każdy może podglądać kto podglądał temat.


Przykłąd:
:



:



Dajcie znać jak coś nie będzie pracować nieprawidłowo.

Devinitum - 2014-03-13, 19:51

Forum zostało zaktualizowane. Mogą jednak pojawiać się różnego rodzaju błędy i dziać się rzeczy niewyjaśnione przez jakiś czas. W przeciągu kilku dni wszystko powinno znów działać jak należy, włącznie z Shoutboxem, który się obraził ;) .
Żelazko - 2014-03-22, 22:10

Shoutbox został przywrócony. Dajcie znać czy wam działa (bardzo ważne) lub napotkacie jakieś błędy.
Alice - 2014-03-22, 22:16

mnie działa.
lolek00 - 2014-03-24, 20:37

Cytat:
Shoutbox może nie funkcjonować dla wszystkich użytkowników. Jeśli napotkasz się z błędem lub niemożnością użytkowania shoutbox'a proszę daj znać administratorowi. Jak zawsze prosimy o dokładne udokumentowanie zajścia.
Bo mi to nie działa i widzę go ale tam jest ciemno i nic nie da się napisać : I
Żelazko - 2014-03-25, 12:00

lolek00 napisał/a:
Cytat:
Shoutbox może nie funkcjonować dla wszystkich użytkowników. Jeśli napotkasz się z błędem lub niemożnością użytkowania shoutbox'a proszę daj znać administratorowi. Jak zawsze prosimy o dokładne udokumentowanie zajścia.
Bo mi to nie działa i widzę go ale tam jest ciemno i nic nie da się napisać : I




Dzięki za zgłoszenie. Chyba będziemy musieli zgłosić się o support na oficjalnym forum php by przemo.
Spróbuj wykasować ciasteczka z przeglądarki ewentualnie wytestować shoutbox na innym komputerze. Chociaż nie wydaje mi się, żeby kasowanie ciasteczek pomogło. A działa ci archiwum SB?
http://www.espritdesign.p...rum/arch_sb.php
Jak na razie; Devlock, Towarzysz Lenek i ty lolek macie problemy z shoutboxem. Więc wątpię, żeby problem leżał po stronie indywidualnego sprzętu.

lolek00 - 2014-03-26, 16:51

Usunąłem ciasteczka i jest ok. Być może te pliki z wcześniejszej aktualizacji przeszkadzały w nowej.
Konjad - 2023-03-02, 13:52

To całe forum wygląda jak sprzed dwóch dekad! ;D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group