Forum Silent Hill Page

Cafe 5to2 - Silentowe momenty ;)

LaMuertePL - 2013-07-29, 11:01

Dzisiaj w nocy spalem sobie z otwartym oknem, bo goraco jak w piekle bylo. I tak sobie spie, spie, godizna 3 w nocy i budzi mnie syrena. W pokoju ciemno jak, nie powiem, ze troche sie spekalem. Dopiero jak sie nieco rozbudzilem zrozumialem, ze to ze strazy pozarnej. :P
Alice - 2013-07-29, 12:49

LaMuertePL napisał/a:
Dzisiaj w nocy spalem sobie z otwartym oknem, bo goraco jak w piekle bylo. I tak sobie spie, spie, godizna 3 w nocy i budzi mnie syrena. W pokoju ciemno jak, nie powiem, ze troche sie spekalem. Dopiero jak sie nieco rozbudzilem zrozumialem, ze to ze strazy pozarnej. :P


Radzę odłożyć serię na bok na jakiś czas i zająć się odmiennym tematem.

LaMuertePL - 2013-07-29, 15:17

Ostatni raz w którekolwiek SH grałem w grudni bodajże. ;)
Alice - 2013-07-29, 15:37

Toś ty ciężki przypadek widzę.
R4Zi3L - 2013-07-31, 23:36

Ja ostatnio gralem poltora roku temu i tak samo bym zareagowal....
Alice - 2013-08-01, 08:07

Ja w nocy słyszę gorsze dźwięki niż wycie syren alarmowych, więc one mnie nie ruszają. Takie skrzypienie dźwii i podłki, echo kroków czy dziwnie brzmiące dźwięki wody w rurach (tak sobie mówię, ale nie wiem czym są te szmery przypominające raz szepty, a raz szum), to jest naprawdę straszne. Wczoraj w nocy szłyszałam szkrzypnięcie otwieranych dzwii (było naprawdę późno w nocy) i dwa skrzypnięcia podłogi. Byłam przerażona. Na dodatek przez bardzo długi czas słyszałam te cholerne szmery i to one były najgorsze.
Amy Blue Rose - 2014-01-09, 15:01

Parę razy miałam takie momenty, szczególnie wtedy jak syreny strażackie wyją i gdy jest mgła, najlepiej jest wtedy jak idę bądź wracam z pracy po ciemku a do pełni klimatu brakuje wśród mgły Piramidogłowego :D Ah i kilka lat temu jak wracałam przez mini park tzw "Stawki" to było całkiem ciemno i wtedy włączyła mi się wyobraźnia,że za chwilę z krzaków coś wyskoczy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group