Forum Silent Hill Page

Hilltop Center - Nowi użytkownicy.

Mi - 2009-04-15, 18:04

zelazko napisał/a:
Ja tylko majtkiem jestem tu, ale z pewnością przyjdą powitania od innych na czele z Kapitanem Miho :D

Haha, aż musiałam się wylogować, żeby sprawdzić, czy to nie tag you :razz: . Zabrzmiało to tak, jakbym ja tu pociągała za wszystkie sznurki, a przecież wiadomo, że działającym pod przykrywką superadministratorem jest Raq xD.

Witam nowych!

Raq - 2009-04-15, 18:07

Miho napisał/a:
przecież wiadomo, że działającym pod przykrywką superadministratorem jest Raq .
kobieta wie co mowi ;)BTW: jakoś sporo ludu ostatnio zawituje albo mi się wydaje
Ghaand - 2009-04-15, 23:18

Ha, nie przywitałem się. Jestem Jasiek, mam 14 lat, kocham gry komputerowe. W SH gram od niedawna, ale od 3 lat mnie coś do niego ciągnęło. Spróbowałem, spodobało mi się. Pozostaje mi aklimatyzować się na tym forum.
Kwiatek1993 - 2009-04-16, 14:41

Hej Jestem Tomek dla znajomych Kwiatek mam 16 lat lubię spędzać czas ze znajomymi słucham : metal reggae , punk , industrial , troche elektronicznej muzyki , mangę , rysowanie , kultura Japonii , astronomia , Silent Hill od jakichś 8 lat :) ) , ( dlatego też mam zdeczka skrzywioną psyche ^^ xDD ) ^^" uff ale się rozpisałem , liczę na przyjemną i miłą atmosferę :)
Devil - 2009-04-16, 15:22

Witam nowych użytkowników. Może nie jestem na forum zbyt długo ale w moich oczach panuje tu miła atmosfera. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będzie nam dane porozmawiać o różnych sprawach a przede wszystkim o Cichym Wzgórzu. :grin2:
Żelazko - 2009-04-16, 15:34

Witamy kolege w poczecie użytkowników naszego forum :) 8 lat jak zaczełeś SH :wow: Ja miałem 14 i nieźle mi to się dało w znaki tymczasowo...
Pozdrowienia od żelazka :D

Leopard - 2009-04-18, 19:06

Witam wszystkich.
Jestem Borys, mam 15 lat i jestem z zachodniej Polski.
Z Silent Hill spotkałem się pierwszy raz grając w drugą część i w taki sposób ta seria mnie wciągnęła. Niedawno odnalazłem to forum i postanowiłem się zapisać.
Interesuję się wszystkim co dziwne, straszne lub niezbadane. Postrzegam Świat z różnych perspektyw.
Słucham rocka, industrial i horrorcore.
I wierzę w elfy.
Pozdrawiam.

Abaddon - 2009-04-18, 19:35

Witam nowego kolege, mam nadzieję, że szybko się tu odnajdziesz :)

Leopard napisał/a:
I wierzę w elfy.


ale te leśne, czy te udomowione? :P

Leopard - 2009-04-18, 19:40

Abaddon napisał/a:
ale te leśne, czy te udomowione? :P


Wszyyystkie :3

Zaratul - 2009-04-18, 20:17

Leopard napisał/a:
Słucham rocka, industrial i horrorcore.


No ja słucham speedcore`u czyli mamy podobne zainteresowania muzyczne. :)
Witamy na forum.

_Music - 2009-04-18, 23:20

Cytat:
Słucham rocka, industrial i horrorcore.


Horrorcoru? Nazwy kolejno tworzonych sztucznie podgatunków muzycznych robią się coraz głupsze.

Ale i tak witamy.

Raq - 2009-04-18, 23:38

horrorcore nie jest znów takim nowym gatunkiem, aczkolwiek zupełnie pomijanym i 'mniejszosciowym'

Witamy na 4um

Leopard - 2009-04-19, 14:41

_Music napisał/a:
Horrorcoru? Nazwy kolejno tworzonych sztucznie podgatunków muzycznych robią się coraz głupsze.


Szczerze? To ja najpierw zacząłem słuchać takich utworów, a dopiero później dowiedziałem się że to horrorcore :razz:

//Devlock

Są bardziej odpowiednie miejsca na tego typu rozmowy.

Walter S. - 2009-05-01, 22:10

Ale to jest dobre miejsce na takie rozmowy.. poznajemy się i w ogóle :razz:

Witam cię serdecznie i zapraszam do współpracy, choć to podforum - zapewniam - przeżywało swoje lepsze chwile. Masz 15 lat? Super wiek na rozpoczęcie przygody z Silent Hillem, chyba miałem tyle samo kiedy kumpel mi pokazał SH 2. Co prawda twoje młode, wrażliwe pikające serducho może nie wytrzymać wkur*****, kiedy w SH 4 będzie cię gonić nieśmiertelna postać z mojego awatara, ale i tak polecam tę krytykowaną przez wszystkich część. ^^"

I żeby jeszcze bardziej rozdrażnić moderatora, który pewnie zaraz mnie zbanuje, bo uprawiam tzw. spam, głośno zastanowię się nad twoim uroczym awatarem. Dla mnie to jest gepard, teraz pytanie czy gepard i leopard to jedno i to samo zwierzę? ^_^

Pozdro

Leopard - 2009-05-02, 13:42

Haha, ja już takie rzeczy w życiu widziałem że szanowny pan Walter S. nie zrobi na mnie wielkiego wrażenia. Na pewno.

Walter S. napisał/a:
Dla mnie to jest gepard, teraz pytanie czy gepard i leopard to jedno i to samo zwierzę?


Odpowiadam: NIE! Leopard to inaczej lampart (lub pantera). Łatwo je można pomylić, gdyż są prawie identyczne.

Walter S. - 2009-05-02, 18:35

Cytat:
Haha, ja już takie rzeczy w życiu widziałem że szanowny pan Walter S. nie zrobi na mnie wielkiego wrażenia. Na pewno.


Ojej.. miałeś już przyjemność z obłąkanymi seryjnymi mordercami? Nie zazdroszczę ^^"

Cytat:
Odpowiadam: NIE! Leopard to inaczej lampart (lub pantera). Łatwo je można pomylić, gdyż są prawie identyczne.


Czyli że leopard, lampart i pantera to jedno i to samo zwierzę? :grin: A to takie ładne czarne, co biega po dżungli to czarna pantera, czarny lampart czy czarny leopard? :razz:

Leopard - 2009-05-02, 19:06

Walter S. napisał/a:
Czyli że leopard, lampart i pantera to jedno i to samo zwierzę? :grin: A to takie ładne czarne, co biega po dżungli to czarna pantera, czarny lampart czy czarny leopard? :razz:


...a nazywaj to jak chcesz.

_Music - 2009-05-04, 23:18

Cytat:
Czyli że leopard, lampart i pantera to jedno i to samo zwierzę? A to takie ładne czarne, co biega po dżungli to czarna pantera, czarny lampart czy czarny leopard?


To puma :]

Jak dla mnie, to leopard ma coś z lwa :]

Ale miło, nieczęsto rejestrują się tutaj miłośnicy zwierząt.

ALIEN_ALIEN - 2009-05-08, 20:53

Witam . Alan z tej strony :-) na forum jestem jakiś czas ale teraz dopiero się pojawiam czynnie więc się witam z fanami Cichego Wzgórza :-) I Widzę że na górze kolega się wita z mojego miasta czyli sam nie będę z zielonego wzgórza :-) A ja dla odmiany nie słucham ROCKA i tym podobnych tylko MADONNY , KYLIE i innych div Popu :-) Horrory Azjatyckie i lat 80 też lubię :-) No i konsole na koniec : ) A więc pozdrawiam i życzę owocnej zabawy na forum wam ale przede wszystkim sobie :-)
Leopard - 2009-05-08, 21:23

Witamy.

Kolega z Zielonej Góry? Jak miło. A dokładnie z jakiej części?

ALIEN_ALIEN - 2009-05-10, 13:43

Napisałem już na GG ci :-)
Walter S. - 2009-05-12, 15:01

Mówiłem, że tutaj zawiązują się przyjaźni, nie ma to jak stary dobry Silent Hill :razz:

Cytat:
i innych div Popu


To w soundtracku do Silent Hilla na pewno znalazłeś coś dla siebie ^_^ Nie żebym uważał go za pop... tylko ma takie przebłyski, hehe.

ALIEN_ALIEN - 2009-05-12, 16:30

Walter S. napisał/a:
Mówiłem, że tutaj zawiązują się przyjaźni, nie ma to jak stary dobry Silent Hill :razz:

Cytat:
i innych div Popu


To w soundtracku do Silent Hilla na pewno znalazłeś coś dla siebie ^_^ Nie żebym uważał go za pop... tylko ma takie przebłyski, hehe.


Oczywiście ... Czasami ma przebłyski Pop :-) Wokalne utwory z 3 i 4 części :-) Ale i tak MADONNA The best :-) Ogólnie najbardziej cenię sobie Soundrack z Silent Hill 2 i Zero :-)

Mike: Do takich rozmów są odpowiednie tematy.

Kwiatek1993 - 2009-05-16, 21:17

Zielona Góra ?? o to pewnie kojarzycie miejscowość Żary z której pochodzę :P P , a tak przy okazji witam jeszcze świeższych użytkowników niż ja xDD :) )

w sumie każdy w Polsce powinien znać moją miejscowość , w końcu w latach 90tych tu się odbywały Woodstocki xDD

Bersek: Edytuj posty i nie pisz jednego po drugim jeżeli od napisania pierwszego nie minęły 24 godziny! To już nie pierwszy raz, lepiej się pilnuj ;>

swiru44 - 2009-05-22, 10:19

Witam, jestem Bartek i mam prawie 20m latek :P

SH poznałem z premierą pierwszej części i pamiętam że strasznie bałem się (po graniu) spać :) . Gra ma klimat specyficzny niestety przeszedłem tylko pierwszą część a teraz zacząłem już swoją przygodę z kolejną częścią i mam nadzieję że opinie o tej części są adekwatne do tego co jeszcze dzisiaj w nocy przeżyję :)

Koło SH mam jeszcze parę zainteresowań, głównie muzyka, słucham wszystkiego co mi się podoba (nie lubię techno) a ulubiony zespół to Insane Clown Posse. Ze sportu to tylko karate które trenowałem przez 6 lat teraz przerzuciłem się na boks amatorski :P

Tyle nie zanudzam więcej i nie truję życi :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group