Forum Silent Hill Page

Hilltop Center - Nowi użytkownicy.

Alessa - 2009-03-02, 18:05

Witam!Mam na imię Magda.Moim całym życiem jest Silent Hill i mam nadzieję,że poznam tu ludzi którzy tak jak ja lubią SH.Moje hobby:
-Silent Hill
-Sztuka/rysowanie
-Czytanie książek

Bersek - 2009-03-02, 18:46

O, Alessy jeszcze tutaj nie mieliśmy :D
Alessa napisał/a:
Moim całym życiem jest Silent Hill

Toteż liczymy na Twoje posty :)
Witaj.

Abaddon - 2009-03-02, 22:16

witam serdecznie jedną z niewielu przedstawicielek płci pięknej na tym forum :grin2:
StuntmanMikeL - 2009-03-02, 23:15

Witamy wszystkich nowych userów, życzymy miłego (i sensownego xD ) postowania!
Abaddon napisał/a:
witam serdecznie jedną z niewielu przedstawicielek płci pięknej na tym forum

Tam zaraz niewielu, jest w czym przebierać :lol:

Tomasz - 2009-03-03, 03:34

Alessa napisał/a:
Moim całym życiem jest Silent Hill


Biorąc to dosłownie, zważywszy na charakter miasteczka, można się przestraszyć ;)

[Hi]

karoollo - 2009-03-03, 07:06

Ja również chciałem się przywitać, jako że jestem tu świeży :grin2: choć kiedyś byłem już uczestnikiem forum ale to odległe czasy, jeszcze przed całkowitym "remontem" :razz:
Arch Enemy - 2009-03-09, 09:35

Witam ;)
Nazywam się Maciej i jestem studentem II roku filologii angielskiej.....jeszcze ;)
Uwielbiam SH tak samo jak muzykę metalową i ambitne kino.
Przed zmianą forum miałem nick`a Pandeaemon, jednak nie mogłem się zalogować po przebudowaniu forum, więc założyłem nowe konto.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i maniaków tej wspaniałej serii jaką jest Silent Hill ;)

Raq - 2009-03-09, 09:59

powiedz jeszcze ze na PWSZ w raciborzu :P
napłodziło nam tych anglistów, moze założymy forumową szkółkę ;d
pzdr

Carmash - 2009-03-09, 10:08

Fakt, filologowie wszelkiej maści, to ogromna rzesza na tym forum :D Witaj!
Mi - 2009-03-09, 10:26

Arch Enemy napisał/a:
Przed zmianą forum miałem nick`a Pandeaemon, jednak nie mogłem się zalogować po przebudowaniu forum

Myślę, że wcześniejszy post PiK'a przybliży nieco sytuację:
PiK napisał/a:
Po ataku na forum wszystkie stare hasła przepadły. Jeśli chcesz odzyskać stare konto, musisz zgłosić się do Putego po nowe hasło (on zakładał od nowa konta starym userom, chyba, że przekazał te hasła komuś innemu).


A tak w ogóle to witam ponownie :) .
Widocznie forum ma jednak w sobie "coś", że starzy userzy wciąż powracają.

Arch Enemy - 2009-03-09, 10:39

Raq napisał/a:
powiedz jeszcze ze na PWSZ w raciborzu :P
napłodziło nam tych anglistów, moze założymy forumową szkółkę ;d
pzdr



Witaj Raq;)
To ja Maciej z II grupy ;)
Hahaha, ale ten świat mały, nawet ten wirtualny ;) :P

Nie, jak już założyłem nowe konto, to stare mogę sobie darować :)
Zaś co do forum, to faktycznie ma to "coś" w sobie, tak samo jak gra, przyciąga i nie pozwala od siebie odejść ;)

Carmash - 2009-03-09, 10:40

Koledzy ze studiów :) No proszę, proszę ;)
Raq - 2009-03-09, 10:41

no tak też pomyślałem ;d no mały mały ;d uwazaj na Carmash'a bo to kryptogej i zaprasza takich dobrych jak my do swojego domku z piernika i płuka tam takie :D pzdr

EDIT: widziszjuż zagaduje! xD

Arch Enemy - 2009-03-09, 10:43

Hehe i to jest najlepsze w tym forum, wspaniali użytkownicy :)
Poleciało wazeliną ;P
Ja w sumie miałem coś ok 2 letnie przerwy w obecności na tym forum, ale teraz powróciłem ;)

Carmash - 2009-03-09, 10:44

Raq napisał/a:
i płuka tam takie


Okrężnicą to się zowie :D

Miho napisał/a:
Widocznie forum ma jednak w sobie "coś", że starzy userzy wciąż powracają.


Nie sposób się z Tobą nie zgodzić :)

Abaddon - 2009-03-09, 11:41

Arch Enemy napisał/a:
wspaniali użytkownicy

Tak mi mów :lol:

A tak przy okazji, witam ponownie na forum :D

Raq napisał/a:
uwazaj na Carmash'a bo to kryptogej i zaprasza takich dobrych jak my do swojego domku z piernika i płuka tam takie

A mi nigdy nawet cukierka nie zaproponował :x

Carmash - 2009-03-09, 12:01

Abaddon napisał/a:

A mi nigdy nawet cukierka nie zaproponował


Zawsze zasługiwałeś na coś specjalnego :* hihi

Raq - 2009-03-09, 13:09

kusiciel Car :D zresztą kto pamięta chat i jego pedo zagrywki to wie ;d, ale co by nie mówić to dobry z nigo chłopina i co wążne, połyka :D
StuntmanMikeL - 2009-03-09, 15:24

Raq napisał/a:
kusiciel Car zresztą kto pamięta chat i jego pedo zagrywki to wie ;d, ale co by nie mówić to dobry z nigo chłopina i co wążne, połyka


Wtedy akurat dużego wyboru nie było, więc się łapał za to co było pod ręką :D Konkurencję wszystkim zrobił, ale i tak dobry z niego chłopina :D

Zaratul - 2009-03-09, 15:28

Raq napisał/a:
kusiciel Car :D zresztą kto pamięta chat i jego pedo zagrywki to wie ;d, ale co by nie mówić to dobry z nigo chłopina i co wążne, połyka :D


Pamiętamy pamiętamy,ale przywitaliście nowego użytkownika już i proszę mi tu nie fapować. :lol:

kordees - 2009-03-11, 02:34

Witam wszystkich :grin:
Ifryt - 2009-03-11, 17:27

To ja też się przywitam. Byłem wcześniej raczej czytelnikiem forum, ale postanowiłem się zarejestrować i może raz na jakiś czas coś napiszę. :roll:
_Music - 2009-03-12, 02:01

Arch Enemy napisał/a:
Witam ;)
Nazywam się Maciej i jestem studentem II roku filologii angielskiej.....jeszcze ;)
Uwielbiam SH tak samo jak muzykę metalową i ambitne kino.
Przed zmianą forum miałem nick`a Pandeaemon, jednak nie mogłem się zalogować po przebudowaniu forum, więc założyłem nowe konto.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i maniaków tej wspaniałej serii jaką jest Silent Hill ;)



Coś silentowcy często mają pobudki pedagogiczne :]

Plus, witam świeży nabór.

Cava - 2009-03-12, 11:28

Czołem! Co prawda zarejestrowałem się wczoraj, ale jako, że było późno, nie miałem okazji przywitać się jak należy. Dość często przebywałem na waszym forum, przeglądając kolejne tematy. Wreszcie postanowiłem podejść do sprawy tak, jak należy. Jak zauważyłem, nowalijki przedstawiają siebie i swoje zainteresowania. Cóż... Pozwólcie, że zabiorę się za to nieco ogólnikowo.

Zainteresowania to głównie pisanie, granie oraz muzyka rockowa. Aktualnie pracuję w Urzędzie Miasta, co wiąże się z moim wykształceniem (I rok zaocznych studiów magisterskich na kierunku Administracja). To chyba wystarczy.

Witajcie.

StuntmanMikeL - 2009-03-12, 11:43

Witaj! :) Czyżbyś interesował się twórczością Todda McFarlane'a, tudzież zespołu Disturbed? Ten avek przypomina mi nieco maskotkę ww. zespołu rysowaną przez McFarlane'a właśnie :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group