Forum Silent Hill Page

Hilltop Center - Nowi użytkownicy.

Światłocień - 2009-01-21, 15:05

Abaddon napisał/a:
Ha!!! Znów we własnej skórze :grin:

Z góry dziękuje Putemu, za przywrucenie mnie do życia. Witam też ponownie wszystkich starych i nowych użytkowników, tym razem jako JA :grin:


Abaddon! Ja Cie ledwo pamiętam jeszcze jako Mysterious Men xD xD xD Byłes modem o ile dobrze pamiętam. I nagle znikłeś w czeluściach. Dobrych kilka lat Cię tu nie było...

Welcome back! :grin:

Abaddon - 2009-01-21, 15:19

Światłocień napisał/a:
Abaddon! Ja Cie ledwo pamiętam jeszcze jako Mysterious Men Byłes modem o ile dobrze pamiętam. I nagle znikłeś w czeluściach. Dobrych kilka lat Cię tu nie było...


Ano byłem :razz: A powodem mojego zniknięcia był wadliwy sprzęt (sfajczył mi się procesor razem z płytą główną :x ).

Zaratul - 2009-01-21, 15:47

Pamiętam ciebie z tych starych postów które Puty skopiował na nowe SHP.
Witamy ponownie na forum. :)

Fantagiro - 2009-01-23, 09:27

Cześc wszystkim :grin: jestem Fantagiro i kocham Lovecrafta, mitologię Cthulhu, Hellsinga, ogrodnictwo, oraz druga wojnę światową. Lubię książki, a moją ulubioną jest "Rok 1984" Georga Orwella, potem jest opowiadanie Lovecrafta "W górach szaleństwa". Moje ulubione seriale to M*A*S*H i Seks w wielkim mieście.
Abaddon - 2009-01-23, 09:58

Świerza krew :grin2: powitac pana, powitac...
Mi - 2009-01-23, 10:53

Cześć, kolego z Bloodbath ;].
Na wstępie pragnę przestrzec, że offtop na forum SHP jest bardzo niemile widziany, a za pisanie bezsensownych postów można szybciutko zarobić warna, życzę więc postowania "z głową" i umiarem oraz jak najwięcej kreatywnych wiadomości :-].
No i mamy nadzieję, że Ci się u nas spodoba ;].

Fantagiro - 2009-01-23, 11:50

Dziękuję za ostrzeżenie przed ostrzeżeniem ale i tak już zarobiłem ostrzeżenie :grin:. Strasznie dziwnie to brzmi.
StuntmanMikeL - 2009-01-23, 11:51

Brawa za umiejętność dedukcji... Teraz wyciągnij wnioski.
Carmash - 2009-01-23, 18:33

Zacnie powitany xD Miłego pisania.
Aplegatt - 2009-01-31, 13:26

Witam wszystkich, na imię mam Robert i jestem stary jak świat:) Kocham muzykę (słuchać jak i grać), głównie rockową i metalową ale nie gardzę prawie każdą. Mój ulubiony zespół to Silent Hill, mam ich wszystkie płyty. Uwielbiam książki, zwłaszcza fantastykę (Sapkowski górą). Z filmów wyróżniłbym całą twórczość Davida Lyncha, która jak dla mnie jest niedoścignionym ideałem. Dla odmiany w komedii króluje u mnie Monty Python. Czasem gram, głównie w RPG i FPSy ale nie pogardzę dobrą strategią. Mój znak zodiaku to byk, ulubiony kolor: zielony. Nie palę ale się zaciągam a piję zazwyczaj w normalnych ilościach. Dziękuję za uwagę:)
Abaddon - 2009-01-31, 20:20

Cytat:
Dołączył: Dzisiaj 12:35


I nikt cię jeszcze do tej pory nie powitał? Skandal Powiadam!!!

ehemm...

Witam zacnego pana w naszych skromnych progach, mam nadzieję że twój pobyt tutaj, będzie obfitował w wiele przełomowych odkryc i teorii, mam też nadzieję, że nie znikniesz jak wielu przed tobą, w bezdennej otchłani (tym bardziej, że większośc żeczy które wymieniłeś, lubię i ja :grin: ), zatem bądź zdrów...itd...itd...

Mi - 2009-02-01, 21:24

Aplegatt napisał/a:
zwłaszcza fantastykę (Sapkowski górą)

Widać po nicku ;) .
Witamy.

_Music - 2009-02-01, 23:07

O, Abaddon wrócił- ale numer :]

Witam nowych użytkowników, aleluja i do przodu.

Abaddon - 2009-02-01, 23:59

Mjuzik, ty stary rowerze :razz: A już myślałem, że wywiało cię z forum jak większośc weteranów :grin:

jak to powiedziała jakaś baba w jakimś filmie "good to see you again, handsome" :lol:

Falmur - 2009-02-02, 16:51

Cześć. Jestem nowy w tej celi. Nie wiem czy pozwolicie wybrać mi miejsce do spania dlatego nie będę mówił, że zostanę tu na wieki i na długo. Jak mi się bedze chciało to będe pisał, jak zapomnie albo nie bedzie mi sie chcialo to trudno. Ogolnie chyba nie jestem złym człowiekiem i raczej nie będę łamał regulaminu i zasad tu panujących. No ale jeśli już złamie to trudno. Taki juz jestem. Za co Wy tu siedzicie mnie nie interesuje wiec nie wnikajcie jak i mnie tutaj zapuszkowali. Ogólnie żyjcie se w spokoju. PiS.
zuku - 2009-02-03, 20:11

jestem Paweł,no już starczy !! :)
Aplegatt - 2009-02-03, 20:28

Miho napisał/a:
Widać po nicku ;) .


Heh, rzadko się zdarza, że ktoś rozpoznaje moją ksywkę:) Tym bardziej się cieszę, że trafiłem w takie miejsce;)

joypad - 2009-02-03, 20:48

el0 :) , witam ponownie, po kilkudniowym uporaniu się z odzyskiwaniem hasła od adminów, zmianą emaila, deaktywacja konta, ponownym odzyskiwaniem hasła (podziękowania kieruję do administracji za cierpliwość) powracam na salony ;) , choć pewnie i tak mnie nikt nie kojarzy...

jestem z Bydgoszczy, więc jak są jacyś fani z tych okolic to byłoby miło zrobić jakiś zlot ;) , jak każdy z Was uwielbiam wszystko co wiąże się z przesławną serią Silent Hill, poza tym interesuję się gospodarką, piłką nożną, z muzyki lubię posłuchać przede wszystkim czarnej muzyki, choć dobry rock też mile widziany, od czasu do czasu wpadnie mi do rąk jakaś książką - głównie jest to jakiś kryminał Christie, sensacja Cobena, bądź też powieść Kinga. Pajam również miłością do japońskich horrorów - a szczególnie takich obrazów jak Widmo :)

Mi - 2009-02-03, 21:11

joypad napisał/a:
Widmo

Shutter nie jest Japońskie, lecz Tajlandzkie ;) .
Anyways, witamy ponownie, fajnie, że zdecydowałeś się wrócić i dołączyłeś do grona "obecnych" weteranów =D.

joypad - 2009-02-03, 21:22

Miho napisał/a:
joypad napisał/a:
Widmo

Shutter nie jest Japońskie, lecz Tajlandzkie ;) .
Anyways, witamy ponownie, fajnie, że zdecydowałeś się wrócić i dołączyłeś do grona "obecnych" weteranów =D.


no niech Ci będzie, azjatyckie ;) , Pozdrawiam

Abaddon - 2009-02-03, 21:53

heh, widzę że ekshumowano następną mumię :P witam z powrotem Joypad :D
Carmash - 2009-02-08, 17:02

Witka świeżo-starym ;)
Sullivan - 2009-02-28, 17:20

Elo wszystkim! Jestem Kamil mam 16 lat jestem uczniem technikum profil technik elektronik. lobię silent hill , poznawać nowych ludzi oraz imprezy. :grin2:
Pozdrawiam wszystkich :grin:

Xeunso - 2009-03-01, 17:38

Siemanko Nazywam Się Robert Mam 15 Lat I Jestem Fanem Gier Tego Typu Jak Silent Hill Chodzę Do 2 Gimnazjum Cały Swój Wolny Czas Poświęcam Na Granie :evil:

Miho: Ja mimo wszystko jednak prosiła bym o zastosowanie się do zasad języka polskiego przy pisaniu posta- z dużej litery zaczynamy pierwszy wyraz nowego zdania, zaimki osobowe, imiona, nazwy własne etc. Wiadomość wygląda schludniej i, co ważne, czytelniej.

Abaddon - 2009-03-01, 20:23

Pierwszy post i już "temperówka" od Miho :P niezły początek, witam :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group