Forum Silent Hill Page

Hilltop Center - Nowi użytkownicy.

dynio - 2008-12-07, 19:53
Temat postu: siema
Siemano, mam 17 lat a w wolnych chwilach gram w survival horrory. Nie zapomniane chwile z konsolą i Silent hillem za małolata ahhh. Pozdrawiam wszystkich fanów tejże gry.
Mi - 2008-12-07, 23:55

A Tyś już kolego czasem nie był na forum?
Bo jakiegoś Dynia tu (albo na NG) mieliśmy ;]... Avatar z Alessą miał.
Anyways, witamy w naszych jakże skromnych, silentowych progach ;].

Patton - 2008-12-08, 21:21

Witam nowego użytkownika naszego wspaniałego forum o jakże najlepszej grze na świecie:)
Moryc - 2008-12-22, 11:54

Witam

Na tym forum dopiero teraz zalozylem konto chodz czytalem Was juz od bardzo dawna. Mnogosc watkow jak i teorie wyciagnete z gry naprawde mi zaimponowaly i to forum czytalem naprawde z wielka przyjemnoscia.


Postaram sie przerobic nasza strone do bardziej nowoczesnych standardow. Szczegoly wkrotce ;)

HoochMaster - 2008-12-24, 15:12

Witam wszystkich :D
Mam na imię Wojtek i jestem, jak raczej każdy na tym forum, wielkim fanem serii Silent Hill - a szczególnie drugiej części, którą uważam za arcydzieło pod wszelkimi względami. To głównie na jej temat mam najwięcej do powiedzenia - chociażby dlatego, żeby wyjaśnić, czemu jestem zadeklarowanym 'Maria'-endingowcem, co jak zauważyłem, dość rzadko się zdarza :)

A tak poza SH (chociaż pewnie tego nie uniknę, od ośmiu lat jestem naznaczony tym piętnem ;( ): Wrocławianin, uczeń drugiej klasy liceum ogólnokształcącego. W przyszłości student informatyki (raczej) - a po studiach do Japonii, tworzyć SH10 ;)

Zainteresowania nieco szerzej niż w opisie profilu (strasznie mało miejsca, tak jakby wielbiciele SH nie mieli innych hobby :roll: ):

Gry: Silent Hill (a to ci zaskoczenie), zwłaszcza 2 część. A poza SH to praktycznie wszystko - od RPGów i RTSów po FPSy. Najmniej lubię sportowe (wyjątek: PES) i tycoonowate. Parę tytułów (serii), w które często gram: Silent Hill (znowu), Metal Gear Solid, Hitman, Splinter Cell, Thief, Spellforce, Battle Realms, Starcraft, Gothic, Baldur's Gate, Planescape: Torment, Deus Ex, Fallout 1 i 2, Heart of Darkness, Populous, Dungeon Keeper.
No i jestem raczej oldschoolowcem. Wolę powracać do starszych gier niż zagrywać się w nowe, bardzo niewielu gier wyczekuję - np. wisi mi totalnie to, czy w Diablo 3 zagram za rok czy 10 lat. Dobre gry się nie starzeją - one są jak wino :)

Filmy: zazwyczaj ambitne kino, chociaż często lubię pośmiać się oglądając Nagą Broń albo n-tego Bonda ;) Preferuję brytyjski typ humoru: abstrakcyjnego Monty Pythona, seriale takie jak Allo'Allo, Czarna Żmija, Tak panie ministrze itd. Z kina "poważnego": surrealistyczne dzieła Davida Lyncha (którymi z pewnością inspirowali się twórcy SH, przynajmniej w pewnym stopniu), filmy Kubricka na czele z Lśnieniem i Odyseją kosmiczną, filmy Polańskiego oraz ujmujące i smutne zarazem filmy tj. Forrest Gump, Misja, Lot nad kukułczym gniazdem. Długo by wymieniać :)

Muzyka: Głównie soundtracki z gier i filmów. To pewnie przez to, że tak wielką uwagę zwracam na muzykę i zawsze utwór przypomina mi scenę, której towarzyszy, co tylko zwiększa przyjemność ze słuchania. Preferuję muzykę klasyczną (np. Medal of Honor), choć niekoniecznie czystą. Eksperymenty takie jak łączenie klasyki z elektroniką też mi się podobają. No i oczywiście ambient, którego mistrzem jest Akira Yamaoka :)

Książki: różnorodne - Lovecraft, Pratchett, Agatha Christie, Tolkien, Sapkowski, Lem, Philip K. Dick. Wyżej wymienione czytam "hurtowo", z pojedynczych pereł wymienię chociażby "Paragraf 22" Hellera, "Władcę much" Holdinga, "Dżumę" Camus, "Lot nad kukułczym gniazdem" Kesey'a, "Mistrza i Małgorzatę" Bułhakowa i Trylogię Sienkiewiczowską.

To by było na tyle. Wesołych Świąt 8-)

Devinitum - 2008-12-24, 15:46

Brawo, jeszcze nikt w tym temacie się aż tak nie rozpisał - niech inni użytkownicy biorą przykład. ;) Witam!
Mi - 2008-12-24, 22:33

HoochMaster napisał/a:
'Maria'-endingowcem, co jak zauważyłem, dość rzadko się zdarza

Ja też ^^!
Witamy na forum SHP i mamy nadzieję, że zadomowisz się u nas i nie znikniesz gdzieś we mgle jak wielu userów :) .

Carmash - 2008-12-25, 08:36

Cytat:
Filmy: zazwyczaj ambitne kino, chociaż często lubię pośmiać się oglądając Nagą Broń albo n-tego Bonda ;) Preferuję brytyjski typ humoru: abstrakcyjnego Monty Pythona, seriale takie jak Allo'Allo, Czarna Żmija, Tak panie ministrze itd. Z kina "poważnego": surrealistyczne dzieła Davida Lyncha (którymi z pewnością inspirowali się twórcy SH, przynajmniej w pewnym stopniu), filmy Kubricka na czele z Lśnieniem i Odyseją kosmiczną, filmy Polańskiego oraz ujmujące i smutne zarazem filmy tj. Forrest Gump, Misja, Lot nad kukułczym gniazdem. Długo by wymieniać :)


Już Cię polubiłem. Witam serdecznie, wyrażając jednocześnie nadzieję, że staniesz się jednym ze stałych bywalców forum. Hawk!

Światłocień - 2008-12-25, 12:38

Pdopisuję się pod postem Carmasha. Patrząc na to co lubisz oglądać już Cię lubię :grin:

Welcome to City 17!

HoochMaster - 2008-12-25, 19:18

Nie spodziewałem się tak miłego przywitania :) No ale to w końcu forum miłośników SH, a więc ludzi o skrzywionej psychice, odstających od reszty normalnego społeczeństwa ;)

Miho napisał/a:
Ja też ^^!

Yay, nie jestem sam ^^. Co do Marii, mam już w myślach prawie uformowaną teorię, choć zapewne kiedy spróbuję ją opisać, wyjdzie z tego cholernie długa analiza :)

Miho napisał/a:
Witamy na forum SHP i mamy nadzieję, że zadomowisz się u nas i nie znikniesz gdzieś we mgle jak wielu userów :) .

Carmash napisał/a:
Witam serdecznie, wyrażając jednocześnie nadzieję, że staniesz się jednym ze stałych bywalców forum. Hawk!

Światłocień napisał/a:
Pdopisuję się pod postem Carmasha.

Postaram się nie dać zamknąć w jednym pomieszczeniu z niebudzącym zaufania osobnikiem (albo z dwoma naraz, o zgrozo) o dość osobliwym nakryciu głowy, no chyba, że stwierdzę, że jestem w stanie bydlaka(-ów) pokonać (i będę w posiadaniu rozsądnej ilości amunicji do karabinu). Na wszelki wypadek nie wezmę ślicznej laleczki od sympatycznego pana w zakrwawionym płaszczu. Raczej nie będę za długo wpatrywać się w podejrzane lustra. Z pewną dozą ostrożności będę wyciągać sztylety z lodówek, z których dobiegają niesympatyczne odgłosy. Nie będę wkładać ręki do dziwnych organicznych dziur dopóki nie rozwiążę wszystkich zagadek w pobliżu. Jednym słowem mam nadzieję, że sobie poradzę i nie opuszczę za szybko tego forum ;)

Sidri - 2009-01-05, 20:23

no więc jestem Sidri.... i lubie silient hill
Bersek: A ja jestem Bersek i lubię dawać warny.

Wendigo - 2009-01-06, 17:25

Witamy!!!!!!!!!!! Każdy nowy user jest monitorowany na wypadek ucieczki z forum, więc nie radze za szybko nas opuszczać ;) (a jakby to zawiodło wszczepiliśmy Ci implant-Tak ta górka z tyłu głowy to nie guz)

Bersek testuje właśnie fuche junior admina, więc na przyszłość pisz dłuższe posty, bo za 3 warnem już się tu nie wraca, NIGDY.

Po tym ciepłym powitaniu zabierz się do pisania :)

Nazar - 2009-01-20, 21:35

To ja się przywitam z forum po raz trzeci, bo poprzednie 2 zniknęły bez śladu ze wszystkimi postami (pewnie to robota PH ;) * ): witajcie po(trój)nownie! :D Mam na imię Michał i, jak wszyscy tutaj, jestem SH-holikiem (straszny nałóg). Poza tym lubię sobie pobrzdąkać na gitarze i udaję, że jestem studentem od kilku lat. Stawiam browara każdemu, kto mi pracę dyplomową napisze, bo mi się nie chce :D

*: chyba, że nie jestem na czasie i znowu jakaś awaria była :)

StuntmanMikeL - 2009-01-20, 23:19

O patrzcie, nie dość że imiennik to jeszcze też lubi na gitarze pobrzdąkać :D Witamy, witamy.
Nazar napisał/a:
Stawiam browara każdemu, kto mi pracę dyplomową napisze, bo mi się nie chce

Tylko browara? xD

ForestChainmail - 2009-01-21, 06:57

Piotr - uwielbiam Chainmailworks i Silent Hilla
Anonymous - 2009-01-21, 08:39

Może nie jestem nowy na tym forum, ale wątpie by ktokolwiek z was mnie pamiętał, wcześniej miałem nick "Abaddon", więc może jakimś cudem ktoś mnie skojarzy :razz:

Na koniec, chciałbym tylko powitac tych starych, jak i tych nowych użytkowników, dobrze znów tu byc :grin:

StuntmanMikeL - 2009-01-21, 09:41

Po co nowe konto zakładałeś...? :hmm: Wyglada na to, że tamto jest dalej aktywne.
Cheryl Mason - 2009-01-21, 10:17

StuntmanMikeL napisał/a:
Po co nowe konto zakładałeś...?

Może hasła zapomniał? :)

Bersek - 2009-01-21, 10:33

SlaughterKing napisał/a:
Może nie jestem nowy na tym forum, ale wątpie by ktokolwiek z was mnie pamiętał

Ja cię doskonale pamiętam, ale ty na pewno nie znasz mnie :)

Anonymous - 2009-01-21, 11:21

StuntmanMikeL napisał/a:
Po co nowe konto zakładałeś...? :hmm: Wyglada na to, że tamto jest dalej aktywne.


Kurcze, faktycznie, mój stary profil jeszcze istnieje ;| po 3 latach, nie myślałem że coś z niego zostało, poza tym nie moge się zalogowac na Abaddonie, choc pamiętam hasło (wciąż używam tego samego :\ )

Bersek napisał/a:
Ja cię doskonale pamiętam, ale ty na pewno nie znasz mnie


Jeśli używałeś innego nicka, to mogę ciebie pamiętac, bo "Bersek" faktycznie nic mi nie mówi

Bersek - 2009-01-21, 11:23

Po hacku na forum te konta już nie działają (nie pamiętam o co chodziło). Trzeba robić nowe.
PiK - 2009-01-21, 11:27

Po ataku na forum wszystkie stare hasła przepadły. Jeśli chcesz odzyskać stare konto, musisz zgłosić się do Putego po nowe hasło (on zakładał od nowa konta starym userom, chyba, że przekazał te hasła komuś innemu).
Tak w ogóle to witam ponownie po długiej przerwie. :D

Carmash - 2009-01-21, 13:55

Abaddon wrócił! Witam serdecznie drogi kolego :)
Abaddon - 2009-01-21, 14:52

Ha!!! Znów we własnej skórze :grin:

Z góry dziękuje Putemu, za przywrucenie mnie do życia. Witam też ponownie wszystkich starych i nowych użytkowników, tym razem jako JA :grin:

StuntmanMikeL - 2009-01-21, 14:54

Ha! No to teraz już pamiętam kto miał tego siga, z którego piałem jak kogut! xD Welcome back.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group