Forum Silent Hill Page

Borley Haunted Mansion - Knot

Alice - 2017-02-08, 14:45
Temat postu: Knot
Wick to gra straszakowa, w której wcielamy się w postać bawiącą się w tytułową grę "Knot". Zabawa ma taki przebieg:
1. Uczestnik zabawy zostaje na ślepo (bo ma zawiązane oczy) zaprowadzony do lasu.
2. O północy może zdjąć opaskę.
3. Do rozświetlenia ciemności może użyć tylko świec porozrzucanych po lesie oraz dosłownie kilku zapałek.
4. Zadanie do wykonania, to odnalezienie pewnych przedmiotów w różnych miejscach lasu.

Plotki i legendy mieszkańców miasteczka leżącego niedaleko lasu głoszą, że osoby bawiące się w Knot mogą nigdy nie wrócić do domu.

Grał ktoś?

Daffodil - 2017-02-24, 21:02

Opowiedz coś więcej o tej grze, bo z twoich słów nie jestem w stanie stwierdzić, czy to gra komputerowa czy może gra towarzyska.
Amy Blue Rose - 2017-02-24, 21:12

Mnie to też ciekawi, mimo mojej odwagi raczej bym z tą grą nie próbowała bo nie wiadomo jakby się to skończyło. Mimo,że lubię lasy to w tym czułabym się jak w Blair Witch Project.
Alice - 2017-02-25, 09:37

To gra komputerowa z jumpscaerami, które trzeba unikać na różne sposoby w zależności od tego, kto cie atakuje. Ale chyba nie byłby to duży problem zrobić z tego grę towarzyską...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group