Forum Silent Hill Page

Borley Haunted Mansion - Dziwne Zjawiska

Alice - 2016-11-28, 18:48
Temat postu: Dziwne Zjawiska
Jestem od dawna po dwudniowym maratonie 8-śmio odcinkowego pierwszego sezonu serialu Stranger Things (obecnie drugi sezon jest zapewne w produkcji, nie jestem pewna) i chciałabym podzielić się z wami przemyśleniami.

Spoiler Alert!!!



11
:

Jest jedna przesłanka za tym, że El (serialowa Alessa ;) ) żyje i znajduje się w odwróconym świecie. Inaczej po co by chowano w lesie jedzenie i jej ulubiony przysmak, gofry? Do tego to dziwne pudełko...



Will
:

Wydaje mi się, że Will zmutuje w kolejnego potwora bez twarzy. Rzyga żywymi ślimakami nagimi i jeszcze ma "zwidy" a la zespół stresu pourazowego. Ciekawe czym się żywił i co pił w odwróconym świecie, że tak długo przeżył. Ciekawe, czy ktoś jeszcze dał radę tam przeżyć?



Komendant
:

Ciekawe kim byli ludzie, którzy do niego podjechali w ostatnim odcinku i co mu zaproponowali, że chowa dla Jedenastki (bo dla kogo innego) jedzenie w tajemniczym drewnianym pudle w lesie.



MK-Ultra
:

Moim zadaniem działali nielegalnie. Ukrywali się na zadupiu, żeby Rząd ich nie nakrył. Albo FBI.



Ze zawartością spoilerów po zapoznaniu się z serialem.

I'veSeenItAll - 2016-12-29, 19:36

Ogólne przemyślenia po obejrzeniu po raz drugi serialu
:

teraz, po ujawnieniu że w drugim sezonie Jedenastka się pojawi wiadomo jest, że jednak w jakiś sposób przeżyła. bardzo podoba mi się teoria o tym, że Ona jak i potwór to jedna osoba (jak Phoenix z X-Menów. zresztą dokładnie ten numer komiksu (o powstaniu złego alter ego Jean Grey) jest wygraną w wyścigu chłopaków w pierwszym odcinku)

co do Willa, to zastanawiam się, czy nie będzie on bardziej czymś w rodzaju kolejnego portalu pomiędzy tamtym a tym światem (zrównanie rzeczywistości? przenikanie ich? coś w ten deseń) potwór już był, może przyjdzie czas na kolejne istoty ze świata równoległego?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group