Forum Silent Hill Page

Hilltop Center - 2-ga rocznica powstania forum

Devinitum - 2009-11-16, 00:55
Temat postu: 2-ga rocznica powstania forum
Nasze nowe, odrodzone forum świętuje w dniu dzisiejszym drugą rocznicę powstania. Cieszy fakt, że pomimo przeciwności losu, wszystko ma się dobrze i wciąż jesteśmy najbardziej lubianym w Polsce forum
o Silent Hill. :) Taki stan rzeczy nie miałby racji bytu bez Was - użytkowników, za co jesteśmy wdzięczni i w tymże dniu nasze dobre serducha zobowiązują nas, do usunięcia Wam po jednym otrzymanym ostrzeżeniu.

Pozdrawiamy
Ekipa Silent Hill Page

PS: Plazi nie nagabuje więcej Devlocka na GG w sprawie Shoutboxa, bo i tak otrzymuje stanowczo za dużo (o dziwo) przywilejów, ale jak widać apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Tomasz - 2009-11-16, 02:49

Nie wiem, co to znaczy "najbardziej lubiane forum" (ktoś prowadził jakieś badania ;) ? ), niemniej - wszystkiego najlepszego, forum!
Żelazko - 2009-11-16, 02:51

Dwa lata, fajnie. Należy pogratulować Administacji za pożądek na forum i przeciwstawieniu się rozpowszechniania trollostwa i starym wygą fora Silent Hill Page jak Raq, Pik, Carmash i innym, którzy pamiętają wydarzenia fora jeszcze z prehistorii :D , a co najważniejsze do tej pory postują aktywnie, nie osuwając się w cień.
Crazy Mara - 2009-11-16, 16:23

Ave Forum !!! :grin2:
ALIEN_ALIEN - 2009-11-16, 17:47

Dziękujemy dziękujemy :) A ja nie mam ostrzeżeń to co ? Będę miał Plus 1 czyli jak dostanę pierwsze to będę na Zero ? Haha żart :grin2:
SiedzacyWKiblu - 2009-11-16, 20:12

Cytat:
2-ga rocznica powstania forum

wersji 3.0 :lol: .
Woo jestem czysty musiałem doczytać post Deva by obczaić o co chodzi. :lol:

StuntmanMikeL - 2009-11-16, 20:31

Widzisz? W końcu doczekałeś się swojej sprawiedliwości. xD

Niech żyje nasze zacne forum, oby do następnej rocznicy... I kolejnych także :)

Wendigo - 2009-11-16, 22:34

Forum jest nieśmiertelne, nie naruszą go deszcze gryzące, nie zburzy oszalały Akwilon, oszczędzi je nawet łańcuch lat niezliczonych i mijanie wieków(a także inne lamerskie ataki chakierskie).

Trwaj :)

Nazar - 2009-11-16, 23:09

Sto lat i sto razy więcej użytkowników ;)
Doxepine - 2009-11-17, 00:23

A ja się w rocznicę naszego ukochanego forum tak rozchorowałem, że nie miałem siły podnieść do góry ręki, nie mówiąc już o innych członkach... :D Tak czy inaczej, sto lat!
Alex - 2009-11-17, 00:30

Łał, lista userów z ostrzeżeniami znacznie się zmniejszyła. ;)
W każdym razie, niech forum góruje nad innymi jeszcze wiele wiele lat! Trzymcie się ci, którzy utrzymują to wszystko w tak świetnej atmosferze, choć niestety nie wiem jak było kiedyś - może było lepiej? ;)
Pzdr

Mi - 2009-11-17, 13:49

Happy birthday, SHP :) .
Tyle już wspólnych lat za nami, mam nadzieję, że jeszcze więcej przed nami.

Rooster - 2009-11-24, 11:03

I Ja się dołączam :grin: byłem na "starym" forum, jestem i teraz. Może nie interesje mnie SH tak jak kiedyś ale zawsze jest te kilka ciekawych tematów na forum do poczytania ;)
bloo - 2009-11-24, 13:30

A Krytykg też ma zdjęte ostrzeżenie? ;D

No, to chyba pierwsze w miarę "spokojne" 2 lata w historii SHP ;P Wcześniej zawsze jakieś przewroty, jakieś dyktatury, jakieś Te-Których-Imienia-Się-Nie-Wypowiada itp a teraz "nuda". Starzeją się wszyscy ;P

tumi1 - 2009-11-25, 15:59

Moje ukochane forum ma już dwa lata :D Wszystkim wszystkiego najlepszego :D Pozdrawiam bloo, Plaziego, Nazara, Żelazko, oczywiście Miho (Zdejmij maskę! ^^), Raq, Mr. Zombie, Doxepine i Devlocka :D No i rzecz jasna całą resztę ludzi ^^
Konjad - 2023-03-31, 14:01

Jakiś czas temu już nawet piętnastka wskoczyła ;D
SbobekH - 2023-04-19, 14:30

Wendigo napisał/a:
Forum jest nieśmiertelne, nie naruszą go deszcze gryzące, nie zburzy oszalały Akwilon, oszczędzi je nawet łańcuch lat niezliczonych i mijanie wieków(a także inne lamerskie ataki chakierskie).


Jak widać chłop się nie mylił. 8-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group